A+ A A-

Це неправда, що Бандера співпрацював із німцями

Насправді Бандера і його прибічники у роки Другої Світової війни не співробітничали з німцями, а були проти як нацистського, так і комуністичного режимів, виступаючи за вільну й незалежну Україну. Ось неспростовні факти.

Степан Бандера з віруючої сім'ї, він не був військовим і не брав участь в жодному бою. На відміну від Сталіна, який вбивав людей мільйонами (в тому числі й росіян), Степан Бандера цього не робив.

 

Степан Бандера просидів у німецькому концтаборі «Заксенхаузен» три роки за проголошення акту незалежності України 30 червня 1941 року, а за відмову присягнути німецькому окупаційному уряду двоє рідних братів Степана Бандери були закатовані в німецькому концтаборі «Аушвіц». Все, за що вони боролися, — за незалежну, соборну і самостійну Україну.

ОУН і УПА — це різні речі. Незважаючи на те, що ОУН (Організація українських націоналістів) була кістяком УПА (Українська повстанська армія), однак ОУН і УПА — це різні структури. Перша, ОУН, — це політична організація, друга, УПА — це найбільша в Європі визвольна неофіційна армія.

Факт: ОУН була розділена на два табори — ОУН М і ОУН Б. М — «мельниківці», не відкидала співпраці з Німеччиною. ОУН Б — бандерівці (ті самі), які були проти будь-якої співпраці з Німеччиною. Саме ОУН Б (бандерівці), ставлячи за мету незалежну Україну, склали кістяк УПА (Української повстанської армії). Діяльність УПА почалася тільки за фактом німецької окупації (1942 року), тобто проти Німеччини та її окупації.

Незважаючи на комуністичні міфи, вояки УПА мали свою форму, свої звання, свої відмінності, свої нагороди, серед них шеврони з гербом і прапором України. Члени УПА приносили присягу тільки на вірність Україні. Відповідний текст присяги був затверджений УГВР і введений наказом ГВШ, ч. 7, від 19 липня.

На відміну від комуністів, які активно співпрацювали з Німеччиною і поділили Європу пактом Молотова-Ріббентропа, УПА і ОУН Б не співпрацювали ні з німецьким, ні з комуністичним окупаційними урядами.

У свою чергу, комуністи і німці, крім укладення пакту Молотова-Ріббентропа, навчали один одного, проводили спільні репресії, паради, обмінювалися озброєнням тощо. Комуністи і Німеччина спільно напали на Польщу, розв'язавши Другу світову війну 1 вересня 1939 року!

Тобто комунізм і нацизм тісно співпрацювали, але при цьому вони звинувачують чомусь Бандеру, який відсидів у німецькому концтаборі за проголошення незалежності України. А за відмову співпрацювати з Німеччиною двоє братів Бандери були замучені в концтаборі «Аушвіц». Тоді виникає питання: хто чий пособник насправді?

Відомий факт, що комуністичні пілоти навчалися в Німеччині, а Німеччина переймала досвід будівництва Гулагів у комуністів. Вони допомагали один одному продовольством за рахунок голодоморів в Україні. УПА і Бандера не мали ніяких домовленостей з німецьким окупаційним урядом, за що Бандера сидів у концтаборі, а більшість членів його родини було репресовано під різними приводами як комуністами, так і німцями.

УПА не провела жодного бою з постійною армією СРСР, а всі «спини», які могли «стріляти», могли бути тільки спинами карателів НКВС, які винищували мільйонами людей, а потім спалювали села. Одним із важливих фактів є те, що УПА не окупувала чужі землі, а діяла тільки на своїй землі і захищала свою землю і свій народ як від німецьких окупаційних військ, так і від карателів НКВС.

Вже давно відомі факти, які опублікувала СБУ, коли бійці НКВС перевдягалися у форму УПА, щоб проводити провокації. Одним із найвідоміших є свідчення одного з учасників спеціально сформованої спецгрупи РВ НКВС майора Соколова. «Порадився з командирами спецгрупи, чи не краще буде нам змінити роботу — не входити в села під виглядом банд, шукаючи бандитів, а красти з сіл людей, що стоять на обліку в РВ НКВС, як такі, що мають зв'язок з бандитам, і їх допитувати під виглядом УПА...» Ще одне свідчення: «Рухаючись по підконтрольним націоналістам районах приблизно 300 км (!), щоб уникнути зіткнень і вести вивчення повстанців, ковпаківці самі маскувалися під націоналістів, знімаючи знаки відмінності».

Відомий факт, що партизани Червоної Армії, які перебували в лісах Західної України, визнавали в щоденниках, що УПА воює проти німецької армії за незалежність України. Серед таких найбільш відоме свідоцтво Семена Руднєва: «Наші близько двох тижнів вели спільні бої з УПА проти фашистів. Вони нам кажуть: «Ми, українські націоналісти, проти німців і Москви — за самостійну соборну Українську державу». Потім почалися переговори, в результаті яких націоналісти обіцяли не виступати проти нас і дали нашим батальйоном чотири мішки борошна, мішок крупи, мішок цукру і ящик сірників».

В УПА воювали люди різних національностей. Серед них найбільш відомі: росіянин Володимир Черемошинцев, єврей Хасман Мандик. Також відомі воїни УПА, серед яких білоруси, казахи, узбеки, татари, вірмени, грузини, греки тощо.

Встановлений факт: «…більшість лікарів в УПА були саме євреї. Вони служили в УПА за покликом серця, борючись за незалежність України, в палатах лікуючи воїнів...» — такі свідоцтва залишили лікарі.

УПА ставила метою незалежну, соборну й самостійну Українську державу.

Последнее изменение Вторник, 08 Декабрь 2015 20:32
Оцените материал
(3 голосов)
Іван Рябко

м. Київ

Другие материалы в этой категории: « Електротрамвай придумали не німці, а українці

1 Комментарий

 • Таньчик

  Мені розповідала одна жіночка з Центральної України, що після війни їх із сестрою направили на Західну Україну працювати вчительками. Обидві згодом повернулися назад живими. Так, місцеві їх зустріли не дуже привітно, запитуючи, навіщо вони сюди приїхали, але ніхто їх і пальцем не зачепив. А був такий випадок: вчителька пішла в ліс і не повернулася. Згодом її знайшли там розіп’ятою на хресті. Селяни бачили, як за нею пішло кілька чоловіків у формі УПА, запам’ятали їх обличчя. А згодом ці ж чоловіки, уже у формі НКВС, знову відвідали їхнє село. І стало все зрозуміло...

  написал Таньчик 04.10.2016 11:21 Комментировать

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх

Архив публикаций

« Июль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Надзвичайні події

 • Матір продала немовля
  Матір продала немовля

  Ольга, народивши двох доньок, особливо їхньою долею не переймалася - дівчатками опікувалися бабуся і прабабуся. А вона, розлучившись із батьком донечок ще 4 роки тому, навіть не жила разом із ними.

  Подробнее ...
 • Діти згоріли живцем
  Діти згоріли живцем

  Інна побачила, що з погреба валує дим. Закричала: "Діти горять!" Збіглися сусіди. Потушили вогонь, дістали хлопчиків. Ті сильно обгоріли, але були при свідомості. Плакали.

  Подробнее ...
загрузка...

Свіжі анекдоти

 • Не втратив свіжості?
  Не втратив свіжості?

  Йде Михась по вулиці, посміхається, а на нього всі жінки в селі оглядаються, бо у нього сорочка на один Ґудзик застебнута, ще й рукав обірваний

  Подробнее ...
 • А проросла... олива
  А проросла... олива

  У горщику з-під монстери, що давно загинула, а землю з якого я так і не спромігся викинути, з'явився паросток. Що за рослина,

  Подробнее ...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв sakvojag.net дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на sakvojag.net.
Яндекс.Метрика

Google+