A+ A A-

Обманки (40)

Це неправда, що Бандера співпрацював із німцями

Насправді Бандера і його прибічники у роки Другої Світової війни не співробітничали з німцями, а були проти як нацистського, так і комуністичного режимів, виступаючи за вільну й незалежну Україну. Ось неспростовні факти.

Степан Бандера з віруючої сім'ї, він не був військовим і не брав участь в жодному бою. На відміну від Сталіна, який вбивав людей мільйонами (в тому числі й росіян), Степан Бандера цього не робив.

Подробнее ...

Електротрамвай придумали не німці, а українці

Німецький інженер Карл Генріх фон Сіменс разом із братом Вернером запатентував електротрамвай як власний винахід, і 16 травня 1891 року відкрив у Берліні першу постійну електричну трамвайну лінію, хоча насправді перехід кінного трамваю на електричний винайшов українець Федір Піроцький.

Подробнее ...

Це неправда, що всі світлини в мережі реальні

Якщо ви бачите в мережі, як люди викладають обрізані фотки, не поспішайте вірити, що перед вами справжні сідниці чи груди. Реальність може виявитися набагато банальнішою.

Подробнее ...

Це неправда, що мешканці Росії руські, а Київська Русь - це Росія

Насправді країна з назвою Росія жодного відношення до Київської Русі не має. Росія – країна, створена Петром I на основі Московсько-татарського князівства. Вся історія держави-фейка Росії - це не більш ніж низка фальсифікацій і місцями банальної літературної творчості авторів, які її писали.

Імперські замашки «росіян» не мають жодних обґрунтувань, а їх бажання підмінити історію, залишило нам навіть у підроблених ними ж джерелах підстави для того, щоб стверджувати, що росіяни до Русі ніякого відношення не мають.

Найважливішою містифікацією, створеною Росією, є певний зв'язок між історією Київської Русі, а фактично України, і фіно-татарськими ханами Московії. Треба розуміти, що визначення Русь попервах відносилося лише до території, підконтрольної Києву,

Подробнее ...

Це неправда, що Ейнштейн придумав теорію відносності, а Попов винайшов радіо

Часто-густо у пам’яті людей залишається прізвище людини, яка буцімто винайшла щось нове, хоча насправді вона тільки удосконалила, а власне винахід належить зовсім іншій людині.

Подробнее ...

Це неправда, що Тіматі встановив російський прапор у Голлівуді

Російський репер Тіматі заявив, що його заарештували в Голлівуді після того, як він встановив російський прапор на голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі.

Подробнее ...

Це неправда, що українська мова не унікальна

Є багато міфів щодо походження української мови, продукованих писаками, що скінчили "три класи й чотири коридори": що українська мова – діалект російської, що це – продукт схрещення польської та російської або польської та давньоруської…

Подробнее ...

Це неправда, що свастика – винахід нацистів

Свастика багатьма людьми планети сприймається як символ фашизму. Хоча насправді вона використовувалася протягом тисячоліть в різних культурах світу. Вона вважалася символом, що приносить удачу.

Подробнее ...

Це неправда, що у дівчини троє грудей

21-річна американка Жасмін Тридевіл вирішила прославитися, зробивши собі пластичну операцію з додавання ще одної груді. Та, як з’ясувалося згодом, дівчина і не думала себе спотворювати.

Подробнее ...

Це неправда, що Донецьк і Луганськ - Новоросія

Донецьк виник із козацького села Підготнього, слобід Олександрівка, Григор'ївка, Авдотьїно. Луганськ — із козацьких зимівників Кальміуської паланки Кам'яний Брід та Вергунка, що згодом стали постійними селищами. Нікополь — із козацького містечка Микитного. На середньовічних картах теренів України в районі Миколаєва є надписи “Кут Хлюща”, “Рушериновка”

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Наши авторы

Архив публикаций

« Сентябрь 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Надзвичайні події

 • 5-річне хлоп’я втопилося в басейні
  5-річне хлоп’я втопилося в басейні

  Допоки матір була в будинку, а батько пішов на город, їхній 2-річний синочок Петрусик (імена змінено) вирішив трішки прогулятися. Перетнув вулицю і потрапив на обійстя сусідів.

  Подробнее ...
 • Велика подорож маленької дитини
  Велика подорож маленької дитини

  Близько 8 ранку Світлана послала свого 5-річного синочка на двір, щоб зібрав яйця в курнику. Артурчик довго не повертався, то жінка стала його шукати й гукати. Дитина не обзивалася. Матір розхвилювалася, адже того дня

  Подробнее ...
загрузка...

Свіжі анекдоти

Погода, Новости, загрузка...
загрузка...
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв sakvojag.net дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на sakvojag.net.
Яндекс.Метрика

Google+