Logo
Версия для печати
Автівку угнали двічі за одну ніч

Автівку угнали двічі за одну ніч

Увечері власники "Жигулів" залишив машину біля будинку на проспекті Богдана Хмельницького, а о 6 ранку не побачив авта на звичному місці, тож звернувся у поліцію з заявою про угон. Стражі порядку взялися з'ясовувати обставини справи і наткнулися на цілий комічний детектив.

 

Двоє друзів (назвемо їх Сергій і Антон) побачили посеред ночі самотнього легковика і вирішили угнати його на запчастини. Довго возилися з замком запалення, але так і не змогли запустити двигун. Подумавши, що автівці бракує палива, притягли каністру бензину і залили в бензобак, але й після цього ВАЗ аніруш.

Тоді молодики здогадалися зазирнути під капот й побачили, що на місці немає акумулятора. Вони й на цьому не зупинилися, а звідкілясь притягнувши батарею, поставили її на місце, і врешті рвонули з вітерцем з цього місця.

Та то, певно, був не їхній день, вірніше, ніч, бо невдовзі бензин закінчився, і мотор заглух. Наші герої не збиралися здаватися і, залишивши машину на узбіччі, зупинили попутку і поїхали за пальним.

Тим часом на легковика, що погано стояв, наткнувся раніше судимий мешканець села. Він не став заморочуватися з пуском двигуна, а просто відбуксував нічийні "Жигулі" до себе додому.

До ранку від бідолашної автівки залишилися лише "ріжки та ніжки". Ось тільки продати запчастини підприємливий злодюжка не встиг -  до нього додому навідалася поліція.

Тепер суд вирішуватиме ступінь вини всіх співучасників угону.

Оцените материал
(1 Голосовать)
Кирило Сергійчук

м. Мелітополь, Запорізька обл.

© Саквояж