Logo
Версия для печати
Люди померли від оселедця

Люди померли від оселедця

Родина з трьох чоловік із Бобровицького району на Чернігівщині, посмакувавши оселедцем із місцевого магазину, відразу стала почуватися зле, а вночі усі троє померли.

 

Серед ночі батьку, мамі й сестрі стало зле. Оля після аварії пересувається в інвалідному візку, то сама нічим не могла зарадити рідним. Довелося зателефонувати ще одній сестрі Ірині. Та сіла на велосипеда й поїхала до них, викликавши «швидку». На жаль, зарадити людям вони не змогли – всі троє померли.

За три дні до того родина вечеряла печерицями, тому всі вирішили, що серед грибів трапилася бліда поганка. Але ж 21-річна Оля теж смакувала грибами і їй хоч би що! А от того трагічного дня батько, матір і їхня донька Олена найнялися до продавчині копати картоплю. Увечері вона почастувала їх оселедцем. Батько з’їв голову, матір хвоста, а доньці дісталася середина.

Риба їм видалася з запахом. Щойно з’їли її, відразу почали блювати. Кісточки віддали собакам, і тварини до вечора здохли.

Натомість сама продавчиня клянеться-божиться, що товар у неї був свіжий. Каже, що розпродала всю рибу, і ніхто з селян не скаржився. Гроші на похорони збирали всім селом, найбільше – 1,5 тисячі гривень – дала власниця магазину.

Оцените материал
(3 голосов)
Иван Небелица

г. Бобровица, Черниговская обл.

© Саквояж