A+ A A-

Дивовижні (24)

Михайлове чудо

Ця історія трапилася дуже давно. Наше село було розташоване біля соснового лісу. В селі тоді не було ані світла, ані радіо, то у свята всі селяни сходилися під лісом на галявину і всім гуртом відзначали. 

Якраз було свято Михайла, яке чомусь називали Михайлове чудо. От і зійшлися жіночки святкувати. Бачать:

Подробнее ...

Двобій із перекотиполем

Цю історію мені розповіла моя сусідка, баба Еля.

Ще в дореволюційні часи в їхньому селі проживав парубок, якого звали Матвій. Хлопець був роботящий, окрім роботи в своєму господарстві (а воно було чималеньке), він працював ще й у пана. На околиці села колись була велика яма, про яку в селі ходила давня легенда.

Подробнее ...

Діагноз не підтвердився

Моя давня знайома мала вже двох синочків, коли лікарі їй повідомили про третю вагітність. Віта була дуже щаслива, адже хотіли з чоловіком мати донечку. Тому в лікарню на друге відвідування їхала з неприхованою цікавістю і радістю.

Та всім її очікуваним мріям настав кінець: лікарі виявили патологічні ознаки маленького організму, головка дитини не сформувалася. Цю дитину їй заборонили народжувати.

Подробнее ...

Концерт на околиці

Робота вантажника дуже виснажлива. Павло Незрада за день так натягається всіляких вантажів, що ні рук, ні ніг не відчуває. По закінченню робочого дня він довго стоїть під душем, холодом виганяючи із м'язів утому. По дорозі до автобусної зупинки - традиційна зупинка в кафе. Келих-другий хмільного пива - і втому остаточно подолано.

Подробнее ...

Голос зверху наказав їхати в село

Було це давненько, коли моєму синочку тільки-но 7 рочків минуло. Я відвезла його на все літо до своїх батьків, а сама навідувалася через кожні два дні, а решту два дні працювала по 12-14 годин. І ось працюю, вже й темніти почало, як раптом відчула: мені треба до сина. Покинула все і побігла на трасу голосувати. Попуткою дісталася повороту на село,

Подробнее ...

Якщо мені потрібен дощ…

У мене город, мабуть, зачарований. Чому я так вважаю? Ну, посудіть самі... Торік у мене наприкінці городу залишився невеличкий шматочок землі. Він нічим не засаджений, і я вирішила, що досаджу на ньому помідори. Спочатку вирвала всю траву и просапала. Тільки-но закінчила - пішов дощ. Вийшла через день, ну, думаю, пропушу перед посадкою. Дійшла до половини - знову розпочався дощ, хоча на небі не було жодної хмаринки.

Подробнее ...

Чорний ворон

На дахах спить тихенька смерть, яку називають ніч.

Олесь Ульяненко

 

Ніч... Темними повіками мороку вона приходить за душами, проникаючи в саму їх безодню. Тим-то вона й прекрасна, адже позбавляє душі фальшу, неначе ніж зрізає шкірку з товстошкурого яблука... Вночі...

Подробнее ...

Блискавка ударила двічі

Прийшла я на поштове відділення рано, пошта ще була зачинена. Почали підходити люди, стали говорити кожен про своє. Хто говорить, а хто й слухає. От завели чоловіки мову, що влітку, коли гроза, то блискавка в одне й те ж місце

Подробнее ...

Побачила дві веселки

Був літній вечір, на дворі сутеніло. Я була на кухні біля плити і варила борщ. Не помітила, як і стемніло надворі. Дощів літом того року було обмаль, і раптом полив дощик, вікна стали мокрі. Я вийшла з коридору і стала на сходах порадуватися життєдайній волозі.

Прогримів грім, і я помітила дивину в кінці городу. А город довгий - 20 соток - похило тягнеться до струмка в берег. Біля берега ростуть комиші, а далі наверх - різні дерева. Так оцей лісок квадратом освітила блискавка, це було несподівано для мене.

Подробнее ...

Хазяїн водив…

У 60-ті роки в сусідньому селі, яке знаходиться за два кілометри від нашого, пропала маленька дівчинка восьми років. Літо було в самому розпалі, шукали її скрізь: у річку пірнали, поле прочісували, сіножаті, всю округу на ноги підняли - немає дитини, і не бачив ніхто.

Її мати кинулася до жінки, яка ворожила. Та подивилася на неї і, не чекаючи, коли мати договорить, сказала:

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS
 

Наши авторы

Архив публикаций

« Май 2015 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Надзвичайні події

Loading...
загрузка...

Свіжі анекдоти

Погода, Новости, загрузка...
загрузка...
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв sakvojag.net дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на sakvojag.net.
Яндекс.Метрика

Google+