A+ A A-

Підвела любов до музики

Олександрія. 1967 рік. Я студентка педучилища. Жила тоді на квартирі в старенького подружжя. Онук сестри господарки квартири Віктор відслужив в армії. По поверненню в рідне місто подав документи в міліцію: дуже вже з дитинства хотілось йому бути  міліціонером. Прийшов до тітки в гості і розповів про цю свою мрію. Та схвалила його задум.

Хлопець був із багатодітної сім'ї: крім нього було ще п'ятеро дітей одне за одне молодше.

Працював лише батько, тож сім'я жила бідно. Поки Віктор чекав рішення комісії, йому, як і всім молодим, хотілося і взутися, і одягнутися, і з дівчиною в кіно сходити. А грошей нема.

Якось Віктор, повертаючись із побачення, побачив, що в одному з будинків відчинене вікно і в кімнаті темно. Не довго думаючи, юнак пірнув у відчинене вікно. Він знав, що тут живуть багаті люди. Улов і справді був чималенький: немала сума грошей, золоті прикраси. І тут йому на очі потрапила гітара. Хлопцю з дитинства хотілося мати свою гітару. В армії він був гітаристом у ВІА. Він узяв гітару в руки, а потім рішуче поклав на місце, адже принести шестиструнний інструмент додому він не міг, бо мати зразу ж запідозрила б щось неладне.

Ще вночі господарі кинулися за допомогою в міліцію. Слідчий довго нишпорив по будинку, але ніяких слідів не виявив. Коли ж побачив гітару, то запитав, хто на ній грає і чи давно тримали її в руках. На що господарі відповіли, що вона в них заради моди і краси (в ті роки і дійсно майже в кожного була гітара).

І тут слідчий побачив, що вона вся в пилові і на ній чітко видно сліди від пальців. Коли ж зробили експертизу, то виявили сліди Вікторових пальців. А коли він здавав документи в міліцію, то в нього взяли відбитки пальців.

Хлопець ще спав, коли до нього заявився наряд міліції. Був суд. Потерпілі, знаючи про бідне становище сім'ї хлопця, просили суддю, щоб той дав умовний термін. Віктор повернув усе, що поцупив. Він відбувся переляком, але служити в міліцію його не взяли: підвела любов до музики.

Оцените материал
(1 Голосовать)
Олена Ворона

м. Бобринець, Кіровоградська обл.

Я, Олена Миколаївна Ворона, народилася в селі Шляховому, що на Бобринеччині Кіровоградської області. Дівоче прізвище Корінецька. Це були далекі 50-ті роки минулого століття. У сім років пішла до школи. Спочатку навчалася в Шляхівській початковій школі, потім у Бобринецькій восьмирічній школі №4. Закінчила школу з похвальною грамотою. Ще з дитинства мріяла стати вчителькою і, не зрадивши своїй мрії, вступила на навчання до Олександрійського педучилища. Після його закінчення продовжила навчання в Київському педагогічному інституті на факультеті логопедія. Працювала все життя в рідному місті: в спеціальний школі-інтернаті, у рідній школі №4. Останні роки перед виходом на пенсію працювала в Будинку дитячої творчості на посаді методиста. Нині на заслуженому відпочинку, але працюю соціальним працівником у відділі соціальної реабілітації при районному територіальному центрі. Робота з пенсіонерами дуже захоплює мене, і я створила ветеранський клуб «Надвечір'я" при МВО.
Писати до газет розпочала ще з 70-их років минулого століття. Спочатку це були дописи про проведення масових заходів у школах міста. Потім, спробувавши написати про життя цікавих людей, які проживають поруч, уже не змогла зупинитися. Мої життєві історії друкуються в різних газетах, як от  районна «Честь хлібороба», «Життя. Історії», «Газета для жінок», «Сімейна газета» й інші. Але найбільше реалізувала себе, як автора життєвих історій, в «Саквояжі», з яким співпрацюю з 2007 року. Випустила дві збірки життєвих історій: «Безмежне поле життя. У кожного воно своє» та «Дотик до душі».
Веду активний спосіб життя, депутат міської ради, керівник прес-групи РВО та МВО, керівник ветеранського клубу «Надвечір’я", керівник художньої самодіяльності МВО, солістка РБК, учасниця народного жіночого вокального ансамблю «Росинка» РБК .

Другие материалы в этой категории: « Грушка понівечила життя Підвів чорний кіт? »

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх

Наши авторы

Архив публикаций

« Август 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Надзвичайні події

загрузка...

Свіжі анекдоти

 • Не втратив свіжості?
  Не втратив свіжості?

  Йде Михась по вулиці, посміхається, а на нього всі жінки в селі оглядаються, бо у нього сорочка на один Ґудзик застебнута, ще й рукав обірваний

  Подробнее ...
 • А проросла... олива
  А проросла... олива

  У горщику з-під монстери, що давно загинула, а землю з якого я так і не спромігся викинути, з'явився паросток. Що за рослина,

  Подробнее ...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв sakvojag.net дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на sakvojag.net.
Яндекс.Метрика

Google+