A+ A A-

Селянські (67)

Кум, бичок і червоні труси

Одного дня ми з кумом вирішили відпочити на природі. Добряче випили, а поряд щипав траву бугай завважки центнерів зо п'ять, який і спокусив кума на необдуманий вчинок.
- Хочу бути тореадором! - голосно заявив кум.
- Що це ви, куме, надумали? Тут не арена. Та й плаща червоного у вас немає, - я йому.
Але кум швиденько зняв штани, а там шикарні червоні труси.

Подробнее ...

Виручив дрон

Власник господарства зібрав всіх відповідальних і охоронців на нараду. На повістці дня стояло одне питання: що робити з крадіжками на робочих місцях.
- Наприклад, на соняшниковому полі гора шапок, насіння вибивають прямо на полі, по всьому кукурудзяному полі такі стіжки, що можна машиною проїхати, цілі бригади орудують днями і ночами, на ферму постачаємо вдвічі більше кормів, ніж торік, але прибавки молока і ваги у худоби не видно. Висновок один - все розкрадається. Треба щось робити! Може хто хоче щось запропонувати?
Настала тиша.
- Я знаю, що робити, - раптом промовив молодий спеціаліст, -

Подробнее ...

Пилосос для колорадського жука

До Дня народження залишилося п'ять днів, Марія думала, гадала, де краще відсвяткувати: чи вдома, чи в ресторані. Нарешті вирішила - в ресторані. Як швидко прилетіли роки, вже сорок… На свій День народження запросила кумів, друзів, знайомих. Жаль, чоловіка не було - трагічно загинув. І ось наступив очікуваний день.
Марія одягнула своє найкраще плаття, в якому вигляділа на багато років молодшою. Всі щиро вітали її з ювілеєм, бажали щастя, здоров'я і довгих років життя. Після застілля і танців потягнуло на розмови. Біля іменинниці присів кум Микола. Марія поскаржилася йому, що не може впоратися на городі з колорадським жуком:

Подробнее ...

Все життя на пасіці

Скільки я пам'ятаю свого діда Миколу, він завжди був на пасіці. Свого часу закінчив технікум бджільництва і став працювати в колгоспі ім. Суворова пасічником. Пасіка була великою - понад три сотні бджолосімей. За все своє життя дід Микола не взяв жодного грама меду з колгоспної пасіки. Мав удома 25 вуликів, то якщо хтось просив меду, виносив свій (тільки щоб баба Явдоха не знала).

Як настане пора качати мед, то його звозили у колгоспну комору. Сторожа не треба було, бо дід Микола

Подробнее ...

Клечання на Зелені Свята

На затиллі нашої хати вздовж межі росли стрункі молоді ясени. Кожного року на Зелені Свята (Трійцю) тато зрізав кілька гілок з листям, розчахував і встромляв у нижній край солом'яної стріхи, що звисала над стіною хати - клечав, прикрашав нашу оселю і двір зеленню.

Подробнее ...

Як бика щепили

Настав вечір. На небі висипали зорі. На дворі замітно похолодало, і після вечері всі лісоруби зібрались біля багаття. Вуйко Микола на правах старшого починає розмову:

- От ви всі дивуєтесі, що я ціле життя тримаюсі на одні роботі. Просто я з тих людий, що любит свою роботу і не міняют її як шкарпетки. Робив тут у нас такий, що довго на однім місці не міг утриматисі. Вчився на зоотехніка і десь рік робив в колгоспі по спеціальності. Після одного випадку лишив ту роботу і пішов до нас робити лісорубом. Після того, як його скалічило смереков, взяв рощот і пішов на завод слюсарити, але і там довго не затримавсі. Через півроку пішов із заводу і поїхав у Сибір на золоті приїски. Де він зараз - не знаю,

Подробнее ...

Я буськів не пастиму!

- Робив тут колись у нас на лісоповалі Іван Микуляк, - починає вуйко Микола свою чергову бувальщину, - комедіянт страшний. Як щось видумає або сотворить, то люди мают з чого цілий рік сміятисі. Запотребило йому одного разу грошей. Взяти нема де і позичити ніхто не хоче. Думав Іван, думав, де гроші дістати і надумав. Взяв довгу драбину і поклав до стовпа, де було гніздо буськів (лелеків). А то було якраз веснов, і в гнізді вже були яйці. Позабирав Іван з гнізда всі яйці і думає собі: "Нема нічого страшного, що я забрав усі яйці. Ще не пізній час, бусьок ще нанесе".

Подробнее ...

Як Василь телицю продавав

- Не знаю, чи пам'ятаєте ви, - закуривши люльку починає вуйко Микола чергову свою розповідь. - колись тут зо мнов робив такий Василь Микуляк. Файний чоловік і до роботи, і помогти комусь, і випити в кумпанії. Якось ішли Великодні свята, а на свята, самі розумієте, треба багато грошей. От Василь задумавси, що робити? Получка ще не скоро, а зичити не пасує. У Василя на ґаздівстві було дві корови і телиця. Чоловік порадивсі з жінков і рішили продати телицю. Три корови тримати трохи забагато, а якщо продати телицю, грошей стане на свята, ще й на чорний день щось лишисі.

В суботу ще й не розвиднілосі, як Василь уже погнав телицю на базар.

Подробнее ...

Купуйте огірочки!

Коли ми одружилися з чоловіком, то через деякий час вирішили замість старої батьківської хати збудувати просторий, добротний будинок. а оскільки хату довелося знести повністю, то батьків переселили до кухні, а самі пішли на квартиру.

Подробнее ...

Як на Івана, як на Купала

Є літом одне свято, яке подобаєся і старим, і малим. На нього кажуть Івана Купала, святкуєся воно 7 липні. Молодьожі більше подобаєсі ніч перед Іваном. У деяких селах хлопці з дівками перебираютсі на чортів, відьом, русалок. Бігают по селі, страшают перехожих.

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Наши авторы

Архив публикаций

« Август 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Надзвичайні події

загрузка...

Свіжі анекдоти

 • Не втратив свіжості?
  Не втратив свіжості?

  Йде Михась по вулиці, посміхається, а на нього всі жінки в селі оглядаються, бо у нього сорочка на один Ґудзик застебнута, ще й рукав обірваний

  Подробнее ...
 • А проросла... олива
  А проросла... олива

  У горщику з-під монстери, що давно загинула, а землю з якого я так і не спромігся викинути, з'явився паросток. Що за рослина,

  Подробнее ...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв sakvojag.net дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на sakvojag.net.
Яндекс.Метрика

Google+