A+ A A-

Алкогольні (43)

Кіт бере слід

Баба Явдоха часто гнала самогон. А куди без нього? Без нього в селі не обійтися. Це свого роду валюта, і курс на неї постійно зростає. А "казьонки" не накупишся…
Вони з дідом Петром вже старенькі, не все в змозі по господарству впорати, тож приходиться просити односельців, щоб допомогли. А ті гроші брати не хочуть, дай їм тільки пляшку самогонки і все тут. От Сашко-сусід допоміг дров напилити і порубати.

Подробнее ...

Як чоловік самогон під землею знайшов

Пригадав я розмову двох жінок про скляний бутель з самогонкою. Ось що та бабуся розповіла:
- Пам'ятаю, у війну були у нас на постої німці, а вони були майже в кожній хаті. Ми від них ховали все, особливо дитячі харчі, але потім зрозуміли, що німець і шукати не спроможний.

Подробнее ...

Як міліціянти самогонку гонили

Настав вечір. Лісоруби вже повечеряли. Вуйко Микола запалив свою люльку і розпочав свою чергову розповідь.

- Ви кажете, що зараз зас жити. А ви пам'ятаєте, як си жило тогди, як Місько з плямов на голові Союз розвалив? Що то було за часи… Всьо по талонах. В магазинах порожні полиці, як по війні. Цукор по талонах, горівка по талонах, дзиґари і то по талонах. Тим, що курили, була чиста біда. Дзиґарів не ставало, то курили всьо, що попало: коріні, вільхове листі, чай. А кум, закитий курець, украв у жінки дві пачки лаврового листа і скурив. Троха легше стало літом, бо люди почали садити свій тютюн.

З горівков було ще гірше.

Подробнее ...

Комісія самогон не виявила

Ця історія трапилася в селі Садовому Бобринецького району в далеких шістдесятих роках. Голові сільської ради Івану Герасимовичу зателефонували з райцентру, сповістивши, що в рамках боротьби з самогоноварінням до села приїде комісія з виявлення самогонників. Іван Герасимович був доброю людиною, тому обійшов усе село й попередив людей про очікувану акцію. Радив їм не ховати самогонку, а поставити на самому видному місті, наприклад, біля входу до сіней, де завжди люди ставлять посуд із питною водою.

І от приїхала комісія з райцентру і розпочала обхід осель мешканців села.

Подробнее ...

Зустрічали Новий рік до весни

Мій друг в'їхав в новеньку квартиру у такому ж новенькому будинку. Квартира, вважай, бетонна коробка - всередині більше взагалі нічого немає. Знайшов через знайомих хорошого ремонтника (на всі руки майстер), і той взявся за справу. Все обіцяв зробити - від сантехніки до шпалер...

Коли настав останній день ремонту

Подробнее ...

"Потанцювали" у клубі

Це було у 1960 році. Я прийшов із армії додому молодий, здоровий, влаштувався працювати в радгосп різноробочим, де робили мамині сестри, які й допомогли мені знайти цю роботу. На той час в радгоспі платили за працю гроші, чого не було в колгоспах, де працювали за трудодні.

Подробнее ...

Оце так закуска!

Було це у 80-их роках минулого століття. Колгоспи тоді процвітали. Врожаї радували землеробів. Чимало сільських хлопців після закінчення школи йшли в ПТУ навчатись на механізатора. Це була престижна професія на селі.

У колгоспі ім. Суворова, що знаходився за 12 км від Хмельницького, в тракторній бригаді, було близько сотні тракторів, комбайнів та іншої техніки.

Подробнее ...

Як конюха зацементували

Ця історія трапилася на одному ремонтно-будівельному підприємстві наприкінці 50-их років. У ті часи було ще недостатньо автомобілів, тому для перевезення будівельних матеріалів використовувався транспорт на кінній тязі.

У конторі було п'ятеро коней і з'явився один моторолер із будкою. Старшим конюхом був Павло Герасимович, який дуже любив коней і горілку.

Подробнее ...

Хатинка без вікон, без дверей

Нещодавно у Бобринці я зустрів свого знайомого Володю, якого не бачив багато років. Запросив його зайти у місцеве кафе випити по чарці за зустріч і розповісти один одному про життя. Але товариш принципово відмовився від горілки і розповів мені історію, яка трапилася з ним декілька років тому, після якої він перестав вживати горілку, покинув палити цигарки і почав вірити в Бога.

Подробнее ...

Допився до білочок

Кількох чоловіків з однієї організації направили у далеке відрядження. Коли сіли у поїзд, один із них запропонував:

- Давайте, хлопці, відірвемося по повній, зробимо для себе свято - вип'ємо як слід, бо по приїзду на нас чекає багато роботи, тоді буде не до відпочинку.

Друзі кілька разів добряче причастилися (із собою взяли чималі припаси спиртного). Не прохмеліли вони навіть тоді, коли приїхали на місце відрядження,

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Архив публикаций

« Июль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Надзвичайні події

 • Матір продала немовля
  Матір продала немовля

  Ольга, народивши двох доньок, особливо їхньою долею не переймалася - дівчатками опікувалися бабуся і прабабуся. А вона, розлучившись із батьком донечок ще 4 роки тому, навіть не жила разом із ними.

  Подробнее ...
 • Діти згоріли живцем
  Діти згоріли живцем

  Інна побачила, що з погреба валує дим. Закричала: "Діти горять!" Збіглися сусіди. Потушили вогонь, дістали хлопчиків. Ті сильно обгоріли, але були при свідомості. Плакали.

  Подробнее ...
загрузка...

Свіжі анекдоти

 • Не втратив свіжості?
  Не втратив свіжості?

  Йде Михась по вулиці, посміхається, а на нього всі жінки в селі оглядаються, бо у нього сорочка на один Ґудзик застебнута, ще й рукав обірваний

  Подробнее ...
 • А проросла... олива
  А проросла... олива

  У горщику з-під монстери, що давно загинула, а землю з якого я так і не спромігся викинути, з'явився паросток. Що за рослина,

  Подробнее ...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв sakvojag.net дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на sakvojag.net.
Яндекс.Метрика

Google+